Kontaktujte mě :575-970-421
Ještě prosím > KLIKNI

Srpen 2009

Jéj...

7. srpna 2009 v 8:39 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Bože, nikdo nečte moje články! Důvod - žádný.. Teda aspoň jsem na něho nepřišla, ale fakt jako, nikdo ke mně ani nepáchne.. No co už, já jdu ven, čus.. Jo a, mám sem dát bleskovku, zapojí se někdo? Hm, pochybuju.. Ale kdyby někdo napsal že jo, dám ji sem.. Jen chci vědět, jestli se někdo vůbec zapojí..

Od Scarlet & Sam.. :)

7. srpna 2009 v 7:45 | AxieS & BadieS |  ¤Diplomky¤

Lidi děje se něco?

7. srpna 2009 v 7:00 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Že vůbec nikdo nepíše. Jen Weňa, a to je dost málo, ne? Vždyť přidávám dost článků , poslední byl včera v 19:39! Ale jako nic vám nevyčítám, to je jedno. Já jsem jen myslela, že ke mně někdo chodí. No nic, tak já tady budu.. Vstávala jsem dneska v šest, a už jsem byla s Baddym. :D

Už je to na světě! :D

6. srpna 2009 v 19:39 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Ták hele. Už mám ten blog na světě, a s ním i nová povídka. xD Tak co takhle si jí přečíst, a zanechat komentík? Hmm, budu ráda! :-D Jo, a ten design je též můj, dělala jsem ho narychlo, tak proto je divnej.. :-D Snad to bude dobrý, ten článek co jsem psala. Tak šup! Odkaz ↓Mám novinku!

6. srpna 2009 v 17:42 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Lidi, mám novinku! Sice to není neobvyklý, ale co.. :D Takže, s Weňou jsme se dohodly, že si udělám blog, speciální, a budu psát taky takové povídky, ale o něčem jiným.... Nekopíruju od ní, dohodly jsme se tak.. ;) Snad, snad se vám to bude líbit, potom připíšu název blogu, jdu ho dodělat, a ještě popřemýšlím , o čem budu psát. :) Zatím pa..

To bylo divný....

6. srpna 2009 v 17:00 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Už jste si někdy přemýtali v hlavě myšlenku, co by se stalo , kdyby..... no, kdyby jste umřeli? Děsný, když se nad tím zamyslím.. Prostě do morku mysli.. Je to divnej pocit, nevím jak ho popsat.. Teď se nad tím zamýšlím skoro víc a víc, a nevím jak přestat.. Prostě, to se nijak nedá rozmluvit slovy, ale furt na to musím myslet.. Kdybych umřela, nebudu o ničem vědět, o ničem, budu zakopaná někde vedle brouků a žížal, kteří mě hned rozežerou, zbydou jen kosti.. Já nikde.. Nikdo na mě nebude myslet.. Bože, a dost. Už ne.. Prostě, to je jedno, neřešte to, nemyslete na to, nebudete moct přestat.. No jo ..

1.díl komixu - Dobrodružný svět !

6. srpna 2009 v 15:02 | AxieS & BadieS |  ¤Pro Vás¤
Jak mně nebaví si po sobě furt uklízet... Je to hrůza teda!
Sakra! Někdo volá! Hmmm.. Kdo by to mohl být?


Mám nápad !

6. srpna 2009 v 14:30 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Cha, takže.. Vím, že to tady už jednou bylo ,ale.. Aby jste se nenudili.. :D Takže, udělám komix The sims 2 ... Co? Myslíte, že budu mít úspěch? :D První komix udělám s 15ti kapitoly, nebo nějak tak.. :D A bude tam hrát chlápek, ve druhém komixu bude ženská.. :D Tak jo, jdu na to.. Pa

Ze stanu... :)

6. srpna 2009 v 11:07 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Ahojkyyy. :) Tak teď jsem vstala, to je co? Spala jsem s Baddym, teda, on se ke mně vetře, potom mi kouše vlasy , a nakonec se tam začne válet, jakoby nic. :-D Tak jako bylo to fájn, akorát večer , mi připadalo, že tam furt něco praská, ale asi o hodinu později jsem zjistila, že prostě prší.. Sice docela silně, ale má nepromokavou plachtu .. ;) Asi kolem deváté, jsme se dívaly na Terčiným nootebooku, na.. jo, na protivný sprostý holky.. :-D Nebo, teď nevím jestli je to ono,ale je to o té holce, co je z Afriky, a začne se bavit s tou Regginou, a spol., snad víte o čem je řeč. ;) Tak, jak nám pak chcípla v třičtvrtě filmu baterka, šly jsme bosky na zahradu, a jak tam mám pro Baddušku překážky, tak jsme přes to skákaly. :-D A dělaly jsme blbosti, pozorovaly mojí mamku jak se tlemí na bednu. No, a potom jsem si stoupla na parapet, a dívala jsem se, z obýváku nejde vidět ven, mám to vyzkoušený, a tak jsem na ní dělala výtlemy, atd. , a noha se mi přilepila na ten parapet, páč jak jsem byla bosky, tak tráva byla mokrá, a jak jsem z tama chtěla vyskočit, tak to tam jakoby křuplo, a mamka si zatáhla žaluzie. :D No , tak jsme šly skákat, a pak vylezl taťka na balkon, a prý > Terčo,co je? Nic.. Já se chci vyspat! Tak jo, a šla jsem do stanu.. :D Teda spíš, utíkala.. A potom jsem si šla pro Badducha.. Kolem jedenácté jsme usly, Baddouš asi taky tak, a v pět hodin jsem ho šla venčit. Normálně v pyžamu na ulici, Baddy měl srajdu, takže se "vytentoval" 2x , vyčůral se asi 50x, jako vždycky, a šli jsme zpátky. Terka vstala, a šla domů v devět, protože musí hlídat ségru, a já jsem s Baddym spala doteď. :-D Vím, že vás už nebaví číst moje články, ale polepším se, na něco zajímavějšího. ;)

Brou.. :-D Noc

5. srpna 2009 v 19:33 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Takže,dneska tady už nebudu.. Jdu stanovat s Terčou, na naší zahradu... Takže příjdu zítra.. :-D Takže, za chvílinku už půjdeme se "ubytovat", a potom, možná si pustíme horor, ale.. nevím jestli, Terča vezme nootebook, ale to je jedno..:D Sranda bude i tak.. xD Tak já jdu, dobrou. xD

Diplomek pro Símu & Elí, za spřátelení. :-)

5. srpna 2009 v 19:30 | AxieS & BadieS |  ¤Diplomky¤
Takže, Símo, tady máš konečně diplomek za spřátelení. :-) Snad se Ti , bude líbit. :-)

Diplomek od Sími & Elí. :)

5. srpna 2009 v 19:12 | AxieS & BadieS |  ¤Diplomky¤
Dííky moc! :-)


No jo.. :-D

5. srpna 2009 v 12:35 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Už jste všichni vzhůru? Já jo, už jsem byla dokonce i ve městě. xD Šla jsem mamce zanýst do práce peněženku, a ještě kalhoty. :-D A teď jsem dělala dokumentaci svýho břicha.. :-D Hele, ale dietu nedržím ! !:-D Fotky ↓

Ups.. :-D I'm here!

5. srpna 2009 v 10:11 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Hello.. xD Tyjo, tak jsem zase tu.. To je novinka, co? No, včera jsem byla v kině, o půl páté jsme šly s Klárou na bus. Tak jako, ale bylo divný počasí, ani jsme nevěděly,co hraje, a v kolik. Dojely jsme otřičtvrtě na pět, dojdeme ke kinu, a HANNAH MONTANA není!! To jsem se mohla picnout. Ale byla tam Noc v Museu 2, ale až v šest. Hmm, super, ale vlak nám jede sedm deset.. No, takže jsme si to stejně zaplatily. Před tím jsem snědla ještě dva párky v rohlíku. Jeden z hořčicí, a druhej s kečupem. Tak až nám to začalo, tak tam byly před náma takové tři pipiny, a furt se něčemu smály, byly divný.. No, tak jsme seděly uplně v poslední řadě, na dvousedačce. Tak jsme se dívaly necelou hodinu, a musely jsme jít. Pak jsem ještě musela psát Klářiné mamce, jestli pro nás nepřijede její teta, nebo Kláry děda.. A nic, takže jsme vyšli 18:55, volal mi taťka, a říkal, že pokud nám to jede 19:10, tak si teda pořádně máknem. Takže jsem splašeně vystartovala, ani jsem nevěděla kam, a zeptaly jsme se prvního chodce > Prosím Vás, nevíte, jak se dostaneme na vlakáč? Jo, a tam, a ble ble ble, ale to si holky dáte do těla! Tak jsem se rozletěla ještě víc, zdrhala jsem jak pometlo, Klára za mnou, a furt, celou cestu jsme běžely. Musely jsme se dívat na cedule, atd. Pak jsem se zeptala jakýhosi chlapa, tak mi řekl že musím po dálnici, zatočit, a rovně, potom nahoru, a jsme tam. A my jsme nebyly ještě ani na dálnici, hned pod kinem..Tak jsme se opět rozletěly jako o závod, potom jsem se ptala ještě jednoho hm.. kluka? :-D Asi jo, ten nám už řekl, že jen tady nahoru, a jsme tam. Tak jsem si oddychla, čumnu na mobil, heh.. 4 minuty! Tak jsem vyběhla ten kopeček, zeptala jsem se ještě nějaké ženské, a ta mi řekla že hned tady nahoru. :-D Já si to totiřž nedokážu zapamatovat, když jsem ve spěchu a ve stresu.. No, takže jsme tam doběhly, a vlak zrovna zastavoval. :-D Takže jsem si oddychla jak pes, a ten chlap, kam jedeme? Do Břidle.. Tak jo teda, jely jsme, a pak mi mamka, jak jsme byly ve Valšově začala volat, že musíme vystoupit, a přestoupit na jinej vlak. Tak jsem vyletěla z vlaku, Klára za mnou, potom jsem si uvědomila, že přece jedu do Břidle, a mám to zaplacený, tak jsem znovu naskočila do vlaku, pak mi mamka zas řekla, že musím vystoupit, a bla bla bla, tak jsem se šla zeptat průvodčího, ten mi řekl, ať si zase nastoupím, že jede do Břidle. A mamka, že se mi omlouvá , že nevěděla, že je přímej. Tak jsem jí řekla, že žije ve 21.století, a že by to vědět měla. :-D No co no, a pak že mám přijít na Kurty, je tam i Baddy. V Břidle jsem teda vystoupila, a šla za nima. Baddouš zase celej šťastnej, všichni čuměli, jak se vítáme .. To by jste taky nepochopily.. Tak, jsem mu šla házet balonky. :-D Tady jsou fotky. ↓


Hrůza teda!Chovatelka na Ostravsku nechala vyhladovět 11 psů!!

4. srpna 2009 v 16:00 | AxieS & BadieS |  ¤Pomáhajte zvířatům¤

Chovatelka na Ostravsku nechala vyhladovět 11 psů

Policisté zabavili chovatelce v Ostravě-Vítkovicích jedenáct zcela zubožených a vyhladovělých psů. Zvířata skončila v psím útulku ostravské městské policie. Žena měla ve svém dvoupokojovém domku 39 psů.

Na situaci upozornili sousedé krajskou veterinární správu, která následně doporučila odebrání jedenácti zubožených psů. Dalších 28 zůstalo v péči majitelky. Jednání ženy je klasifikováno pouze jako přestupek. O trestu by měla rozhodnout vítkovická radnice.
Šéf psího útulku Jaromír Somerlík ukazuje vyhladovělou dogu, která byla spolu s dalšími deseti psy zabavena nezodpovědné chovatelce.
Šéf psího útulku Jaromír Somerlík ukazuje vyhladovělou dogu, která byla spolu s dalšími deseti psy zabavena nezodpovědné chovatelce. FOTO: Aleš Honus, Právo
"Všichni jsou doslova kost a kůže. Například dospělá zdravá doga by měla mít minimálně osmdesát kilogramů. Dogy, které byly ženě zabaveny, mají patnáct, maximálně dvacet kilo," řekl Právu šéf psího útulku Jaromír Somerlík, podle nějž jde o zcela mimořádný případ. "Za celou dobu, co jsem tady, nepamatuji, že by někomu bylo odebráno takové množství vyhladovělých psů," řekl Právu šéf psího útulku Jaromír Somerlík.
Krajská veterinární správa navrhla zabavení 11 vyhladovělých psů.
Krajská veterinární správa navrhla zabavení 11 vyhladovělých psů. FOTO: Aleš Honus, Právo
"Psi sice nenesou známky nějakého bití nebo fyzického týrání. Přesto nechápu, jak majitelka mohla dopustit, aby byly v takovém stavu. Doufám, že jí budou odebráni i ostatní psi," dodal.
Sousedé ženy tvrdí, že neustálým štěkotem a zápachem trpí už několik let. "Určitě je i bije, protože psi vyjí bolestí. Navíc z domu vychází neuvěřitelný smrad. Už jsme úplně bezradní," řekl jeden ze sousedů.
Chovatelka psů s redaktorem Práva odmítla bavit. Řekla pouze, že bude usilovat o to, aby jí byli psi vráceni. "Vzala jsem si na to i právníka. To, že pes není vykrmený, ještě neznamená, že by byl týraný," řekla.
Dům, v němž majitelka chovala celkem 39 psů.
Dům, v němž majitelka chovala celkem 39 psů. FOTO: Aleš Honus, Právo


Zdroj > Novinky seznam.cz

Od mého new eSbéčka > Simí & Elí

4. srpna 2009 v 15:02 | AxieS & BadieS |  ¤Diplomky¤
Nádherný diplomek. :-) Já Ti udělám ještě dneska. :)

Dnešní procházka kolem naší ulice + fotky! :-)

4. srpna 2009 v 12:58 | AxieS & BadieS |  ¤Badyho příběhy¤
Čas zahájení procházky : 12:12
Čas ukončení procházky :12:37
Počet fotek : 13
Kde fotky byly foceny : V naší ulici
Spokojenost na procházce : 100%

Více v CČ!

Baddy potápka

4. srpna 2009 v 10:09 | AxieS & BadieS |  ¤Badyho příběhy¤
Něco vám povím o tom mém pejskovi. :-D

Tak zase zítra. :-D

3. srpna 2009 v 21:06 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Ahojda.. Dneska tady už ani nepáchnu, za to zítra. :-DNapíšu pár článků , a tím to končí.. Hele, v sobotu, tento týden, pojedu k babči, tak předchystám nějaký články, ale možná jen tak tři na den ! :-D Tak pa, jdu s Baddym.. :) A zase zítra

Děje se něco?

3. srpna 2009 v 19:04 | AxieS & BadieS |  ¤Návštěvnost blog¤
Lidi?? Vám šibe? :-D Jakto, že mám tak vysokou návštěvku?? Ááá , díky moc!