Kontaktujte mě :575-970-421
Ještě prosím > KLIKNI

Březen 2010

Hojkýý.. Jsem tu! :)

28. března 2010 v 20:09 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Čauky, jak se máte ? :) No já super, až na dvě věci..:) U babičky jsme byli do dneška, přijeli jsme asi před hoďkou a něco. Byla jsem tam teda i s Weňou, TO BYLO SUPER! :)


Zítra odjíždím..

25. března 2010 v 20:01 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Ahojky. Tak jsem po dlouhé době tady, jenom na skok, chci vám jenom něco říct. Zítra odjíždím k babičce, takže tady nebudu, ale až přijedu dám sem fotky ještě Waldíka s Baddym, a tak. Možná se mnou pojede i Weňas, ale to nevím, protože se prý stydí, tak nevím. xD Jinak, konečně zítra pátek, co? :) Já se těším! Tak se mějte, články nebudu přednastavovat , stejně tady nechodíte. ;) Tak ahoj, a těžte se pak na fotky! :)
PES BADDY

Baddy jako záchranář

21. března 2010 v 11:28 | AxieS & BadieS |  ¤Badyho příběhy¤
Už asi tři dny, s Baddym chodím na naší louku, kde máme silný a velký strom. :) Teď vás asi napadá několik otázek " proboha, on šplhá po stromech? " :D Já jo, ale...

Fotečky z prochajdy. ;) ZAJÍMAVÉ FOTOSKY! :D

19. března 2010 v 18:39 | AxieS & BadieS |  ¤Badyho příběhy¤
Fotky jsou myslím .. z úterka. ;) Ale jsou dobré, fakt. :D Některé teda. ;) Ale fakt proosím, podívejte se! :)

PS: Jinak jsou ještě ze zahrady, jak Baddy dělá otočky a jak blbnem. ;)

Odkaz >> ZDE

Baddyš

Dnešek...

16. března 2010 v 8:44 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Dneska není moc dobrý den, máme sedm hodin,a píšeme dva testy. Z češtiny a výtvarky, a nic neumím. :( Teď máme počítače, to je dobře, aspoň se ještě trochu prospím. :D Jinak včera jsem slupla tři jedničky. :) Dvě z češtiny a jednu z ajiny, psali jsme z ní totiž test, tak jsem měla samozřejmě plný počet bodů. :D No ale potom jsem šla za mamkou do práce, a zrovna tam přišla moje bývalá učitelka, tak jsme pokecaly. :D A hned s mamkou.. " Tak já tě vidím Terčo na novinářku a fotografku ! " :D " Vždycky když jsem si četla tvoje slohovky, tak jsi to měla vtipně podané, super nápady, ale i fotky co jsi mi ukazovala, tak já si myslím, že by z toho něco bylo . " :D Tak snad jo no.. :) Jinak dneska na PC už asi nepůjdu, je úterý, zítra možná, ale to fakt nevím. :D:D No pak dám vědět, ještě dám fotky co jsem byla s Badďourem, a něco písnu. ;) Tak papeč. :)

Super fotky z procházky ( minulý týden, jak tady byla moje sestra )

15. března 2010 v 15:43 | AxieS & BadieS |  ¤Badyho příběhy¤
Byli jsme venku asi hoďku a půl, Baddouš běhal, skákal. :DD no prostě klasika! Fotek mám docela dost, šli jsme až dozadu na břízy, je to tak kilometr a půl přes louku, a našla jsem tam krmelec, tak je taky fotek. :D:D Ale PROSÍM PODÍVEJTE SE! Já to sem nedávám pro srandu. ;))

Odkaz >> ZDE <<


Zajímavosti.. :)

12. března 2010 v 21:55 | AxieS & BadieS |  ¤Zajímavosti ze světa lidí a psů¤
Už jste si někdy kladli otázku.. " Proč můj pes předbíhá balonek dřív, než mu ho hodím? " Nebo, aspoň, jste se na toto téma někdy zdrželi. ;) Dneska mě to k tomu přemýšlení dohnalo díky tomu, že jsem si s ním prostě aportovala celou procházku, a štvalo mě, že ani neví, kam balonek házím, ale stejně vyběhne dřív... :) Čím to bude?

Čááuky.. :)

9. března 2010 v 8:28 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Zdravím .. :) Teďka máme kompy, je to super! :D Protože náš učitel nepřišel do školy, teda jako nevím proč. :D Tak nám dali někoho jiného, a můžeme si dělat, co chceme! :D To je super! Místo sedm hodin bychom měli mít tři, ale máme pět. :) Odpadla nám výtvarka.. xD Takže přijedu dřív. :) Jinak teď jsem na fejsku.. :D Co ve škole, dobrý? Určitě jste si všimli, že tady tak často nechodím, je to tím, že je prostě škola, je sice zima, to jo, ale to není důvod, abych seděla u PC. ;) Ani vy tady nechodíte, takže ok. :P Jinak, s blogem nic neudělám, jako neskončím ho, nepozastavím, stejně všichni víte, že tady nechodím tak často, že prostě články nebudou denně, ale spíše obden, tak nebudu dělat zbytečně dlouhým článkem pozastavení blogu rozruch. :) Takže se nebojte, články budou ( MÉNĚ ), ale budu se pokoušet o lepší. :) Tak se mějte, ahojda. :)

Už je to uděláno už je to hotovo!

6. března 2010 v 10:38 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Předevčírem byl taťka v Olomouci,a kupoval Baddymu " kladkový výběh " , zmiňovala jsem se o tom v >> TOMTO << článku.

Prostě tam bude jako tramvaj. :) Včera jsme to už všechno doinstalovali, je to super! Určitě z toho neuteče, ale nechci to zakřiknout. :) Je to prostě tlustá šňůra, která vede před zahradu. Je v polovině, a na ní je desetimetrové vodítko, na kterém Baddy je upevněn, a běhá těch deset metrů po zahradě. Může do boudy, k plotu, ke stromečku ( vyčurat ), a tak různě, dokonce i do garáže! :D Ale to nejlepší - Nedosáhne na ty dřeva, přes které zdrhá! :) To je skvělý. Na tom vodítku, co je, nepřekousne to, protože je z čehosi, takže si na tom maximálně vyláme zuby, a není snad až tak blbej, aby ho netrklo, že s tím nehne. :D Tak budeme doufat, že se z tama nevyklíčí, protože kdyby jo. Tak má hošík smůlu.. Léto bude trávit zavřený v boudě, dokud nepříjdeme z práce a školy.. Ale tak, snad! :D Držte palce. ;) Určitě to vyfotím, pak sem dám fotky.

Pětka a jednička. :D

2. března 2010 v 19:54 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Tak dneska to teda bylo. :D Dostala jsem pětku a jedničku.. Pětka z angličtiny. :D No to bylo. Z domácího úkolu. Prý " No Terez? Pětka ?! Já jsem Ti dala pětku ? No teda. Ale stejně to nevadí.. Máš tady 1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,5 :D " "Jo , v poho. :D Mně to neva" :D No tak nic.. Prý že když bude dávat známku na vízo, ubere jednu špatnou známku, a jednu dobrou. ;) A že mi vychází jednička. xD Ten úkol jsem totiž měla špatně, dělala jsem ho na minutu, pak jsem někam spěchala. :D A jednička >> VÝTVARKA! xD Juhůů! Konečně z výtvarky.. :D Jsme psali totiž test. I včera z matiky.. To bude hrůza .. :( Já tu matiku vůbec neumím. :( Nevadí, tak já jdu, pa .. :)