Kontaktujte mě :575-970-421
Ještě prosím > KLIKNI

Červen 2010

Ááno !! :)

21. června 2010 v 16:07 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Jupí .. :P Tak ten foťák teda mít budu.. :) Zítra si jedu koupit paměťovku teda.. :D Jéé, ja se taak těším :D To zas bude fotek hej .. xD No jinak dneska to bylo ve škole OK . :) Nejlepší je, že za chvíli končíme, a jsou prázky! Juchůů .. :P :) Dostala jsem ze slohovky jedničku, ještě dvě holky, takže jsem byly tři s jedničkama.. :) Psala jsem totiž na téma " humorný příběh se zvířetem ". Bylo to o Baddym a o mě, jak jsme byli na tom táboře, a jak jsme lezli ze záchodů oknem :D:D No, jestli tu slohovku dostanu zpátky, tak to sem přepíšu. ;) Dneska jsme psali záverečnou písemku z matiky. PANEBOŽE! Určitě mi dá na vízo čtverku, je to jasný .. Protože 4x po sobě 4, potom asi 5x3. předtím pětka, dvojka, čtverka .. No je to v prdeli prostě. :(( Už se těším, až skončíme školu, a budu VOLNÁÁÁá.. :) Jen s foťáčkem, Badďourem, a s Weňoušem a Sherrdouskem :D:D:D No tak já valím, ještě něco dělat. :) Tak sa majte, pa.. ;)
xD

Doufám ..

18. června 2010 v 14:22 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Včera mi psala teta, že má doma asi dva foťáky. Tak jsem tam hned přiletěla se na ně mrknout .. A co nevidím? Ten skoro stejnej foťák, co jsem měla od Honzy ! Ten dobrej. Je to zrcadlovka, dívala jsem se na net. Jenomže do něj potřebuju kartu, která mi bohužel z toho minulého foťáku nesedí. Potřebuju nějakou malou, takže si musím koupit, nebo ještě mi teta psala, že doma nějaké karty má, tak se půjdu za chvíli podívat. :) Je to skoro stejný typ, dívala jsem se na ně. Tady ten je o trošku větší, jinak jsou stejné !! :) Podívejte se který > ZDE.
Strašně ho chci! :D Mít ho ale budu, jenomže ta karta, no. Nějakou musím teda koupit, nebo se podívám k té tetě .. :P Je uplně úžasnej, nádherně fotí! :)) Ach .. xD 

Tyhle fotečky jsou uplně první, když mi dal Honza ten foťák > ZDE
Na netu jsem se dívala na fotky, jak ten foťák fotí, a tak. No krása! :) Vážně, uplně krásný fotky. :P No tak, jdu teda za tou tetkou..
Jinak je tady pěkně, ale mračí se, hlásili bouřky, tak uvidíme. :) Jo a co bude na vízo? :)
Procházka >> 18.4.09

Ahojkýý

11. června 2010 v 13:04 | AxieS & BadieS |  ¤Aktualitky blogu¤
Čaute. :)  Už jsem tady dlooouho nebyla, asi je to tím, že mě blog nebaví, nevím o čem psát, a je hezky. No, dneska jedeme k babičce, takže tady zase nebudu, ale stejně tady už nikdo nechodí, tak co. :D No, jinak ve středu jsme měli tělák s našim "super"  profesorem, protože bylo 32°C a on nás vytáhl ven, že jdeme běhat 900 stovku! :/ Fakt hodně masakr! Hlavně že říkají, že se v takovým vedru nemá nic namáhavýho dělat !! Nikdo ze třídy, neměl pití, všichni bez kšiltovek, bez krémů, a tak.. Prostě nás vytáhl ven, všichni byli červení až nevím kde. No, a včera se mi dostavily příznaky - ÚPAL. Asi kolem třetí hodiny, mě docela děsně začalo bolet břicho a hlava, takže jsem zase podělala matiku. Psali jsme zrovna písemku! :/ Nemohla jsem se soustředit, jak to bolelo, ani na autobus jsem nemohla dojít, šla jsem jak šnek, prostě to nešlo, v autobuse jsem se málem poblila, ale pohoda. Pak jsem byla půl hodiny u mamky v práci, a plazila jsem se skoro bolestí po zemi. Domů jsem došla za 25 minut, jindy to mám za 10min.  A ještě nám pak řekl " příště si berte pití, kšiltovky, a tak ". Hlavně že nám to nemohl říct dřív, že půjdeme ven! Určitě nebudu do školy denno denně nosit krém na opalování. :D No tak já valím, sbalit si věci. ;) Pa
S Badduškou